Hakkımızda

PM Robotics
Hakkımızda

PM Robotics

Pm Robotik olarak 2019 yılında kurulduk. İlk robotumuzu aynı yıl içinde üretip faaliyete aldık. Yaptığımız Ar-GE yatırımları ile 3 eksen ve 5 eksen kartezyen robotları üretmekteyiz. Bunun ilk birlikte isteğe uygun olarak robot el aparatları tasarlanmaktayız. Ürünlerimiz geniş bir yelpazede kullanılabilmektedir. Tasarladığımız robotlar ve robot el aparatları, metal ve plastik sanayi alanında kullanılmaktadır. Yerli ürün belgemiz ile birlikte, yerli kartezyen robot tasarımında ve üretiminde öncülük etmekteyiz.

Vizyonumuz

2019 yılında kurulan şirketimiz, yerli robot üretiminde öncü bir firma olmayı hedeflemektedir. Türkiye’de Sanayi alanında kullanılan robotları, yerlilik oranını arttırmak ve bunula birlikte robot alanındaki dışa bağımlılığı azaltmak hedeflerimizden biridir. Yaptığımız AR-GE yatırımları ile gençlere destek olmak en büyük önceliğimiz.

Misyonumuz

Şirketimiz yerli robot üretimi alanındaki eksikliği gidermek için 2019 yılında kuruldu. Yerli üretim belgemiz ile ilk robotumuzu geliştirdik. Geliştirdiğimiz robotlar birçok sanayi tesisinde kullanılabilmektedir. Üretimini yapabildiğimiz 3 ve 5 eksen robotlar, özel ve farklı işler için modifiye edilebilmektedir. Şuan metal ve plastik enjeksiyon alanında faaliyet gösteren firmalara hizmet vermekteyiz.

Müşteri Memnuniyeti

Gelişmenin ve büyümenin ilk önceliği olarak müşteri memnuniyetini benimseyen firmamız, ürettiği tüm ürünlerde kalite ve güvenilirliği ilk sıraya koymaktadır. Müşterinin isteği ve fikirleri doğrultusunda kaliteli malzeme ve deneyimli bir ekip ile en iyi ürünü ortaya çıkarmaktadır. Garantisi verilen ürünlerde minimum geriye çağırmayı hedeflemek ve aynı gün destek sağlanması önceliğimizdir.

Düzenli olarak ürünlerimizden geri bildirim alıp, geliştirme ve yükseltme çalışmaları ile maksimum müşteri memnuniyeti sağlanmaktadır. Teknik,kalite ve personel yatırımlarına gerekli kaynaklar ayrılmış olup; gelişimimizin kilit faktörüdür.